ארגון המדבירים פועל לאיגוד כל העוסקים בתחום ההדברה בישראל על מנת לפעול להכשרה ראויה, עריכת מבחני התאמה והסמכה תקופתיים למדבירים, עריכת השתלמויות והרצאות בנוגע לתחום בטיחות בהדברה, חידושים ושינויים בתחום ומעל לכל על מנת לוודא שמירה על בטיחות בעת ביצוע הדברה. חברי הארגון נהנים ממידע עדכני בנוגע לכל תחומי הדברת המזיקים, ייעוץ מקצועי הכשרה מתאימה ועזרה למדביר המוסמך בכל דרך.    

למה להצטרף לארגון המדבירים?

כולנו מכירים בצורך ובחשיבות של התארגנות מקצועית בענף ההדברה כדי להביא לידיעת הציבור וכן לידיעתו של הגוף המחוקק את הצרכים שלנו כאנשי מקצוע בתחום ההדברה, להשמיע את הטענות שלנו על חוסר האונים, המחדלים וההחלטות השונות הנוגעות לגורלנו בפני המשרד להגנת הסביבה המפקח על הענף.  


 הצטרפו עוד היום לארגון המדבירים – הזמינו חברים ומכרים העוסקים בתחום ההדברה, צרפו לארגון עמיתים למקצוע דרך האתר או בדוא"ל .

יחד נפעל לשמירה על זכויותינו
 

שיפור תדמית המדביר המוסמך

בשל האסונות האחרונים כתוצאה מרשלנות וביצוע הדברה באופן שנוגד את הוראות הבטיחות פתחנו ביוזמה לשיפור תדמית המדביר המוסמך. אנו פועלים לקיום תכנית הדרכה והעשרה. יוזמה נוספת בתחום  פועלת להילחם במבצעי הדברה ללא הסמכה "חאפרים" הפועלים בניגוד לחוק ושואפים למנוע פרסומים מטעים של מבצעי הדברה ללא היתר. חברים שיש בידם מידע מבוסס מתבקשים להעבירו לוועד על מנת שנוכל לנקוט פעולות שונות למיגור התופעה וכמובן להגיש תלונות למשרד להגנת הסביבה והמשטרה הירוקה.

ועד ארגון המדבירים

ועד ארגון המדבירים מקיים ישיבות ומפגשי הסברה עם גורמים שונים כמו עריכת הכנס השנתי של הארגון, קיום בחירות לועד, ימי עיון, פגישות במשרד להגה"ס, הפקת לקחים בעקבות אירועי בטיחות ועוד. האתר מתעדכן באופן שוטף בנוגע לכל פעיליות הארגון, חדשות בתחום, פרסומים וכיוצ"ב.

מדביר מוסמך ? מרחיק יונים ? לוכד נחשים ? עוסק בתחום ההדברה ? מפיץ/משווק לתחום ? אנו מזמינים אותך להצטרף לארגון ולקבל מידע מקצועי ועדכונים.


 להרשמה לקבלת פרסומים בדואר האלקטרוני דרך האתר ולפרטים נוספים, שאלות והוספת חומרים לאתר בכתובת:
irgunhamadbirim@gmail.com


מאגר פרטי המדבירים משמש אך ורק את מטרות הארגון ולא יועבר לגורם מסחרי, צד ג' או כל גוף אחר. 

כלים שימושיים לחברי ארגון המדבירים