יום עיון "דרכי טיפול ביתושים במקום מנוחתם והתרבותם" יום העיון יתקיים ביום חמישי, 28.2.2019 באולמי הנסיכה – החרושת 6, חיפה שים לב! יום העיון יסתיים בשעה 16:00 בשום מקרה לא יינתן אישור לפני שעה זו הזמנה ולו"ז ליום עיון בחיפה תן ל WAZE לקחת אותך אולי תאהב/י גם עמדת ארגון המדבירים בנוגע לטיפול במגפת שושנת יריחו ינואר 6, 2019 התרעה על פגיעה אנושה במדבירים – לקריאה לחץ על הקישור או התמונה מרץ 26, 2020 תעריפי הצטרפות לארגון החל מאפריל 2023 מרץ 8, 2023 כתיבת תגובהלהגיבהזן את השם שלך או שם משתמש כדי להגיב הזן את כתובת דואר האלקטרוני שלך כדי להגיב הזן את כתובת אתר האינטרנט שלך (אופציונלי) Δ