קורס הדברה

קורס הדברה והכשרת מדבירים

עוסק בהדברת מזיקים? ארגון מדבירי מזיקים בישראל מזמין אותך לקחת קורס הדברה מקצועי להכשרת מדביר מוסמך.

במסגרת קורס הדברה ניתן לקבל את המידע העדכני ביותר אודות החידושים בתחום ההדברה בתקופה האחרונה, לרכוש ידע בסיסי ומתקדם אודות תחום ההדברה על בוריו, להכיר את שיטות ההדברה וסוגי המזיקים, וגם ללמוד את שיטות ההתאמה הטובות ביותר בין סוג ההדברה לבין סוג המזיק.

ארגון המדבירים מתאים את התכנים הנלמדים במסגרת קורס הדברה גם למדבירים העוסקים בהדברה בבתים פרטיים ובתי עסק וגם למדבירים המתמקדים בהדברה לחקלאות ולתחומי התעשייה על סוגיהם השונים.

קורס הדברה

חשיבות של קורס הדברה למדביר

לאור מקרים רבים של הדברה על ידי גורמים לא מוסמכים ותוצאות הרות אסון של הדברות אלו, חובה על כל מדביר העוסק בהדברת מזיקים לעבור הכשרה והסמכה מקצועית.

ארגון מדבירי מזיקים בישראל נלחם בתופעת הדברה בלא היתר ועוסק בהכשרת מדבירים בהתאם לתקנים ונהלי עבודה של המשרד להגנת הסביבה.

יחד נצליח לשפר את תדמית המדבירים בישראל – תדמית, אשר סובלת עקב מחדלים המתרחשים עקב ביצוע הדברה על ידי מדבירים לא מוסמכים, חסרי ניסיון, ידע והכשרה נדרשת.

קורס הדברה

מגוון קורסים, סדנאות, ימי עיון וסיורים

קורס הדברה להסמכת מדבירים איננו האפשרות היחידה שמציע ארגון המדבירים. פרט לכך, ניתן להירשם למגוון סדנאות, סיורים, ימי עיון והרצאות העוסקים בתחום ההדברה. תוכלו, למשל, להשתתף בקורס להדברה באמצעות איוד, או לעבור קורס עזרה ראשונה מקצועי למדבירים, לקחת חלק בקורס עבודה בגובה וכו'. לצפייה ברשימה מלאה של קורסים.

גם אם כבר יש לכם היתר עבודה ורישיון של מדביר תמיד תוכלו להרחיב אופקים ולהעלות את רמת המקצועיות שלכם על ידי השתתפות במגוון ההרצאות של ארגון המדבירים, היכרות עם חומרי הדברה ושיטות הדברה חדשים ועוד. מומלץ להירשם לאתר ולקבל את כלל המידע והעדכונים השוטפים בתחום ההדברה.

קורס הדברה מדבר אליך? פנה אל ארגון מדבירי מזיקים בישראל והירשם לקבלת הסמכה מקצועית: 08-9356574