מדביר מוסמך

למה חשוב להזמין מדביר מוסמך

איתור מדביר מוסמך,  ארגון המדביריםהפרסומים והמודעות ברשת ובעיתונות עמוסים במדבירים ובחברות הדברה שאינם מוסמכים ושאין ברשותם רישיון לביצוע הדברה. אתם כלקוחות אחראים לבדוק האם המדביר שהזמנתם הוא אכן מדביר מוסמך, האם הוא יכול לבצע הדברה ואיזה סוג של הדברה הוא מורשה לבצע. רק מדביר מוסמך עבר הכשרה מתאימה לשימוש בחומרים מסוכנים, יודע מהן הסכנות ומה נהלי הבטיחות לשימוש בחומרים אלו ומה עלול לסכן אתכם או את הסביבה שלכם.

מדביר מוסמך – בטיחות ואחריות

כאזרחים, עליכם לקחת אחריות ולא לתת יד לשירותי הדברה פיראטים אשר עלולים לסכן אתכם, את המשפחה שלכם ואת הסביבה. לא כל מדביר מוסמך רשאי לבצע פעולות הדברה כמו איוד בגז או הדברת מכרסמים ולכן חשוב לוודא הימצאותו של רישיון תואם לפעולת ההדברה. על המדביר להציג את עצמו בפניכם ולספק לכם כל פרט מידע שתבקשו.

איתור מדביר מוסמך

באתר של ארגון המדבירים תמצאו מנוע חיפוש אשר מתעדכן כל הזמן ומציע לכם רשימת מדבירים מוסמכים וחברות הדברה באזור מגוריכם. כל המדבירים הרשומים באתר הם חברים בארגון המדבירים, בעלי הסמכות והכשרות לביצוע הדברה מסוגים שונים. אם אתם מחפשים מדביר או חברת הדברה ורוצים להיות רגועים ובטוחים שביצעתם בחירה נכונה מומלץ לבחור מדביר באמצעות מנגנון איתור מדביר של הארגון.

מדביר מוסמך? הצטרף עכשיו לארגון המדבירים וגם אתה תופיע ברשימת המדבירים המוסמכים של הארגון!